קלקרים

בעל מפעל, מחפש לרכוש קלקרים בכמות גדולה ובאיכות גבוהה? אצלנו תוכל למצוא מגוון סוגי קלקרים למילוי קרטונים ולוחות קלקר על מנת שתוכל לשמור על מגוון מוצרים עדינים או שבירים במהלך אחסנתם או שינועם. אל תתפשר על איכות והזמין עוד היום קלקרים מ Packaging Products.

בוטני קלקר

טלפון להזמנות : 03-5465684

בוטני קלקר איכותיים של Packing Products לאריזה של מוצרים עדינים בתוך קופסת קרטון או מארז גדול.

בוטני קלקר איכותיים של Packing Products הם בין המוצרים המובילים בשמירה על מוצרים עדינים, שבירים או כאלה הזקוקים לטיפול מיוחד. אם הנכם בעלי מפעל או מחסן אתם בטח עוסקים באחסנה של מוצרים ובשינועם במחסן ולאזורים שונים בארץ. בוטני קלקר יוצרים סביב המוצר "שכבת הגנה" אשר שומרת עליו כאשר הקרטון בתזוזה, בשל גודלם, הם נכנסים למקומות הצפופים ביותר ובכך עוטפים את המוצר מכל כיוון אפשרי.


אם חיפשתם מוצרי אריזה איכותיים אשר יבטיחו את שלמות מוצרכים, Packing Products היא המקום הנכון! אצלנו תוכלו להזמין בוטני קלקר בכמות ובאיכות מעולה, אשר ישמשו אתכם גם ליותר מפעם אחת.


בוטני קלקר משמשים בעיקר להגנה על:
• מוצרי אלקטרוניקה.
• מוצרי חשמל.
• מוצרים שבירים או עדינים בכל הגדלים.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.