מעטפות פצפצים, מעטפות פצפץ

טלפון להזמנות : 03-5465684

חברת פקאגינג פרודקטס – חברה לייבוא, ייצור, ושיווק של מוצרי אריזה, מביאה לכם קולקציה משובחת ואיכותית של מעטפות מרופדות ו/או מעטפות פצפץ מרופדות לכל מטרה. מעטפות פצפץ מרופדות ו/או מעטפות מרופדות איכותיות מבית פקאגינג פרודקטס ניתנות לרכישה בסיטונאות, כאשר הכמות המינימלית להזמנה עומדת על 100 יחידות של מעטפות פצפץ מרופדות או מעטפות מרופדות. חברת פקאגינג פרודקטס מתחייבת לספק מוצרי אריזה איכותיים, ובמחירים ללא תחרות. לפרטים נוספים ולהזמנות התקשרו 03-5465684, ונציגנו ישמח לקבל את שיחתכם ולענות על כל שאלה.

פקאגינג פרודקטס הינו הייבואן של מעטפות הפצפצים. לפניך פירוט הגדלים והכמויות למארז. מינימום הזמנה 100 יח`. מכירה של מעטפות פצפץ במחירי סיטונאות בכמויות סיטונאיות בלבד. מעטפות איכותיות למגוון רחב של שימושים, לפרטים נוספים תוכלו לפנות אלינו בטלפון 03-5465684 ונשמח לעזור:


מגוון גדלים למכירה:


הגדלים מסומנים באותיות אנגלית A- I  כאשר כל אות מסמנת גודל אחר, למי שלא מכיר אנו מצרפים את האותיות ואיזה גדלים הם מסמנים, ככה תוכלו לפנות ביתר קלות ופשוט לתת את האות שאתם מעוניינים הדבר עוזר מאוד ככה שאי אפשר להתבלבל וגם בכל השוק יש פרוטוקול שככה עובדים זה מקל מאוד על כל העבודה בשוק, פירוט מידות ואותיות מתאימות:


האות A – מציינת מעטפת פצפץ בגודל 175X120, גודל פנימי של המעטפה 175X100 – כמות בקרטון  500 יחידות, ניתן להזמין פחות מקרטון.


האות B – מציינת מעטפת פצפץ בגודל 225X140, גודל פנימי של המעטפה 225X120 – כמות בקרטון 250 יחידות, ניתן להזמין פחות מקרטון.


האות C – מציינת מעטפת פצפץ בגודל 225X175, גודל פנימי של המעטפה 225X155 – כמות בקרטון 250 יחידות, ניתן להזמין פחות מקרטון.


•    יש גודל CD – מעטפות בגודל 175X200 – גודל פנימי 175X180


האות D – מציינת מעטפת פצפץ בגודל 275X200, גודל פנימי של המעטפה 275X180 – כמות בקרטון 100 יחידות, ניתן להזמין פחות מקרטון.


האות E – מציינת מעטפת פצפץ בגודל 275X240, גודל פנימי של המעטפה 275X220 – כמות בקרטון 100 יחידות, ניתן להזמין פחות מקרטון.


האות F – מציינת מעטפת פצפץ בגודל 345X240, גודל פנימי של המעטפה 345X220 – כמות בקרטון 100 יחידות, ניתן להזמין פחות מקרטון.


האות G – מציינת מעטפת פצפץ בגודל 345X250, גודל פנימי של המעטפה 345X230  – כמות בקרטון 100 יחידות, ניתן להזמין פחות מקרטון.


האות H – מציינת מעטפת פצפץ בגודל 370X290, גודל פנימי של המעטפה 370X270 – כמות בקרטון 100 יחידות, ניתן להזמין פחות מקרטון.


האות I – מציינת מעטפת פצפץ בגודל 455X320, גודל פנימי של המעטפה 455X300 – כמות בקרטון 50 יחידות, ניתן להזמין פחות מקרטון.


האות K – מציינת מעטפת פצפץ בגודל 480X370, גודל פנימי של המעטפה 480X350 – כמות בקרטון 50 יחידות, לא ניתן להזמין פחות מקרטון – הזמנה מיוחדת בלבד – הודעה של חודש מראש ויש לקחת קרטון שלם.

  חזרה ל -   


חברת פקאגינג פרודקטס דוגלת באיכות של מוצרי אריזה, ובוחנת בקפידה את פס הייצור של המוצרים אותה היא משווקת. כמו שאר מוצרי האריזה שלנו, בחנו בקפידה גם את איכותן של מעטפות פצפץ מרופדות ו/או מעטפות מרופדות ודבקנו בפס הייצור האיכותי ביותר, כך שחבילת מעטפות פצפץ מרופדות ו/או מעטפות מרופדות שיסופקו על ידנו יהיו ללא רבב. לפרטים נוספים אודות מוצרי האריזה שלנו, ולהזמנת מעטפות מרופדות ו/או מעטפות פצפץ מרופדות, התקשרו 03-5465684, ונשמח לרשום את הזמנתכם.

מעטפות פצפץ מרופדות משמשות בעיקר לשינוע מוצרים רגישים ויקרים שמעוניינים לשמור עליהם, ולספק עבורם אמצעי הגנה מוגבר יותר. הפצפץ המוכר גם בשם ניילון בועות הוא חלק בלתי נפרד מהמעטפה המרופדת ומספק שכבת הגנה נוספת על המעטפת החיצונית של המעטפה למניעת הינזקותו של המוצר, ולשמירתו המקסימלית.

מעטפות מרופדות משומשות בהרבה תעשיות כגון תעשיית המסחר המקוון כגון אמאזון, איביי ועוד אשר משתמשים במעטפות מרופדות או במעטפות פצפץ מרופדות לשינוע המוצר שהזמנתם אונליין ממפעל הייצור או מאחד מחסני הסחורה שלהם אל היעד שביקשתם. על ידי שימוש במעטפות מרופדות, חברות הסחר המקוון מבטיחות את שלמות המוצר בכל שלב במהלך שליחת המוצר, ועד אשר הוא מגיע ליעדו.

חברת פקאגינג פרודקטס הינה חברה ותיקה של ייצור שיווק וייבוא של מוצרי אריזה. מומחי מוצרי אריזה המועסקים בחברתנו בוחנים בקפידה את פס הייצור של כלל מוצרי האריזה, ואיכותן של מעטפות מרופדות לסוגיהן בפרט, כדי לספק לכם את הסחורה האיכותית ביותר ובמחירים ללא תחרות. לפרטים נוספים אודתינו ולהזמנות מעטפות פצפץ מרופדות, התקשרו 03-5465684, ונשמח לעמוד לשירותכם.

גלריית תמונות

מאמרים

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

טיפים למוצרי אריזה, חומרי אריזה

טיפים למוצרי אריזה - טיפ לחברת הובלות, טיפים לאריזה, טיפ לשיפוצניק, לצביעה נכונה, טיפ לחברת הובלות, טיפ לסימון ארגזים, טיפ לחברת משלוחים או שינוע, טיפ לשינוע בטוח.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

סרטי הדבקה מודפסים

סרטי הדבקה מודפסים יכולים להיות יותר מסתם סרט הדבקה. על סרטי הדבקה מודפסים ניתן להדפיס מיתוג לחברה או עסק, ובכך להעניק לעסק במת פרסום נוספת.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.