מעטפות פצפץ, מעטפות פצפצים

טלפון להזמנות : 03-5465684

פקאגינג פרודקטס משווקת ומייבאת מעטפות מיוחדות העונות על הצרכים המיוחדים המתעוררים בעת שינוע, אחסון, והגנה על מוצרים שעבורם אין מענה בפס ייצור מוצרי האריזה הסטנדרטיים. חברתנו משווקת ומייבאת מעטפות מיוחדות מסוגים שונים הכוללות מעטפות בלדרות אטומות איכותיות, מעטפות אלומיניום מרופדות, מעטפות מרופדות גדולות, מעטפות בלדרות עם פצפץ, פקינג ליסט, שקיות פסגור מפוליאתילן, מעטפות פקינגליסט, ועוד.

לפרטים נוספים אודות חברת פקאגינג פרודקטס ולהזמנת מעטפות מיוחדות איכותיות וייחודיות, התקשרו 03-5465684, ונציגנו ישמח לעמוד לשירותכם.

פקאגינג פרודקטס מייבאת מחו"ל ומשווקת בארץ מגוון עצום של מעטפות מיוחדות לשילוח. מעטפות בועות אוויר (מעטפות פצפץ, מעטפות פצפצים) ועוד סוגים רבים של מעטפות שיגור. אנו מוכרים במחירים הנמוכים בארץ והמכירה היא בסיטונות בלבד. לייעוץ והזמנה צור עמנו קשר בטלפון 03-6522422 או שלח הודעה במייל ואנו נשוב אליך בהקדם.


מעטפות בועות אוויר (מעטפות פצפץ) נועדו לאריזה ומשלוח של מוצרים עדינים שיש לשמור עליהם בזמן המשלוח ובזמן האכסון כאחת. מעטפות בועות אוויר (מעטפות פצפץ) בגדלים השונים מאפשרות אריזה מהירה ונוחה ולאחר מכן פתיחה בטוחה לשמירה על המוצר. הריפוד בבועות אוויר כלואות בשכבת נילון עמיד מספקת הגנה מצוינת תוך שמירה על משקל האריזה הנמוך.

אנו מתחייבים למחירים הנמוכים בארץ

מינימום הזמנה 100 יחידות או 1 קרטון.

מעטפות פצפץ, מעטפות פצפצים מגיעות בגדלים שונים:
דגם A -  מעטפות בגודל 17.5X12 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 17.5X10 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 500 מעטפות
דגם B -  מעטפות בגודל 22.5X14 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 22.5X12 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 250 מעטפות
דגם C -  מעטפות בגודל 22.5X17.5 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 22.5X15.5 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 250 מעטפות
דגם D -  מעטפות בגודל 27.5X20 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 27.5X18 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 100 מעטפות
דגם E -  מעטפות בגודל 27.5X24 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 27.5X22 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 100 מעטפות
דגם F -  מעטפות בגודל 34.5X24 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 34.5X22 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 100 מעטפות
דגם G -  מעטפות בגודל 34.5X25 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 34.5X23 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 100 מעטפות
דגם H -  מעטפות בגודל 37X29 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 37X27 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 100 מעטפות
דגם I -  מעטפות בגודל 45.5X32 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 45.5X30 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 50 מעטפות
דגם K -  מעטפות בגודל 48X37 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 48X35 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 50 מעטפות
דגם CD - מעטפות בגודל 17.5X20 ס"מ ומיועד לאריזת מוצר בגודל 17.5X18 ס"מ, לשונית הסגירה 5 ס"מ במארז של 250 מעטפות

 

לייעוץ והזמנה צור עמנו קשר בטלפון 03-6522422

או שלח הודעה במייל ואנו נשוב אליך בהקדם

  חזרה ל -   


כאשר עולה הצורך בשינוע, אחסון או הגנה של מוצרים לא תמיד מוצרי אריזה קונבנציונליים בכלל ומעטפות מיוחדת בפרט, יש באפשרותם לתת מענה הולם למשימה המונחת לפניכם. בדיוק לשם כך, פקאגינג פרודקטס מציגים מפניכם את המגוון הרחב של מעטפות מיוחדות מסוגים שונים ולמטרות שונות. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-546-5684, ונשמח לענות על כל שאלה.

קולקציית מעטפות מיוחדות שלנו הינה מגוונת ונותנת מענה לקשת רחבה של משימות שינוע, אחסון והגנה על מוצרים שונים. מעטפות פקינגליסט, שימושם רווח בעת משלוח של מוצרים ממקום למקום. כאשר מבוצעת רכישה של מוצר והמוכר אורז את המוצר למשלוח, הוא מדביק על האריזה מעטפת פקינגליסט שמטרתה להכיל את תעודת המשלוח, חשבונית, קבלה וכדומה. המיוחדות של מעטפות פקינגליסט היא בכך שהן חייבות להיות מוגנות מים, והן מצוידות בחומר דבר חזק ועמיד.

מעבר למעטפות בלדרות סטנדרטיות, אנו מספקים מעטפות מיוחדות המכונות מעטפות בלדרות עם פצפץ או מעטפות בלדרות מרופדות. מטרתם של מעטפות מיוחדות אילו היה לספק מעטה הגנה נוסף של ריפוד פצפץ מעבר למעטה הנייר הסטנדרטי של המעטפה. המעטפות מגיעות עם פס סגירה רחב לצורך הדבקה חזקה ואטומה לחלוטין בכדי לשמור ככל האפשר על שלמות המוצר. מעטפות אילו מגיעות במעל עשרה סוגי גדלים ומידות בכדי לתת מענה לגדלים שונים של מוצרים.

כמו-כן, סוג נוסף של מעטפה מיוחדת שקיים ברשותנו הוא מאגר של מעטפות מרופדות גדולות עבור מוצרים גדולים. יתרונותיהן של מעטפות מרופדות גדולות הינן שלמרות גודלן הינן קלות במשקל (כ-7 גרם), עובדה החסכונית מאוד כאשר מדובר במשלוח בדואר ישראל.

חברת פקאגינג פרודקטס, גאה להחזיק במאגר של מעטפות מיוחדות לשימושכם המיוחדים. לפרטים נוספים אודותינו ולהזמנת מעטפות מיוחדות, התקשרו 03-546-5684, ונשמח לקבל את הזמנתכם.

גלריית תמונות

מאמרים

טיפים למוצרי אריזה, חומרי אריזה

טיפים למוצרי אריזה - טיפ לחברת הובלות, טיפים לאריזה, טיפ לשיפוצניק, לצביעה נכונה, טיפ לחברת הובלות, טיפ לסימון ארגזים, טיפ לחברת משלוחים או שינוע, טיפ לשינוע בטוח.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

סרטי הדבקה מודפסים

סרטי הדבקה מודפסים יכולים להיות יותר מסתם סרט הדבקה. על סרטי הדבקה מודפסים ניתן להדפיס מיתוג לחברה או עסק, ובכך להעניק לעסק במת פרסום נוספת.

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.