סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

סרטי הדבקה עם לוגו

טלפון להזמנות : 03-5465684

סרטי הדבקה עם לוגו החברה או כל סימן מזהה אחר של חברתכם כאמצעי מעולה ביחסי ציבור סמויים אך יעילים ביותר לצד השימוש בסרט PVC לאריזה והדבקת משלוחים.

אנו נספק לכם סרט הדבקה ייחודי לכם, עם לוגו החברה או כל כיתוב אחר ובמגוון צבעים באופן שיזוהה עם חברתכם. סרט הדבקה עם לוגו החברה  מאפשר לצד הצורך באריזת המוצרים למשלוח, גם אמצעי אפקטיבי ויעיל ביותר להעמקת המיתוג של חברתכם.
בכל פעם שמוצר שלכם יוצא לדרכו אם בשילוח ואם כאשר אתם אורזים לצורך הובלה אזי סמליל (לוגו) או שם החברה או הצבע עמו חברתכם מזוהה נחשף לעין כל מי שפוגש את המוצר או החבילה ומתרחש תהליך מיתוג בלתי  מודע אך יעיל ביותר.
סרט הדבקה עם לוגו חברה עשוי PVC הנו חזק ביותר ויכול לשמש גם באריזת מוצרים וקרטונים גדולים וכבדים שיש להעבירם ממקום למקום וגם לאכסון ממושך. הדבק אינו מתייבש בחלוף הזמן ושומר על אחיזתו באריזה לאורך זמן רב.
ניתן להזמין סרטי הדבקה עם לוגו חברה על רקע לבן או שקוף ולהתאים את אורך סרט ההדבקה לצורכי חברתכם.
סרט ההדבקה עם לוגו חברה מגיע במידות של 5 ס"מ רוחב או לחלופין 7.5 ס"מ רוחב וניתן מלבד לוגו החברה להדפיס כל טקסט שמתאים לכם וכמובן בכל צבע שיתאים לכם.

להזמנת סרט הדבקה עם לוגו חברתכם צרו קשר בטלפון 03-5465684

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.