סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

סרטי הדבקה ממותגים, סרט הדבקה ממותג

טלפון להזמנות : 03-5465684

סרטי הדבקה ממותגים להעמקת המיתוג של חברתכם וליצירת זהות ברורה של מוצריכם וקידום שם החברה וסממני ההיכר המסחריים הייחודיים שלה.

סרטי הדבקה ממותגים חזקים, עשויים PVC, הנם אחד האמצעים היעילים למיתוג חברתכם. כאשר אנו יוצרים קשר בלתי מודע בין לוגו (סמליל) החברה, צבע החברה או כל סממן מזוהה אחר, המוטבע על סרט הדבקה ממותג. לכאורה סרטי הדבקה ממותגים משמשים לצורכי אריזה בלבד אך עצם נוכחותו הוויזואלית של מותג החברה וחשיפתו לעיני כל מי שנחשף למוצר, לחבילה, למארז או למשטח בכל אחד מהשלבים בין זמן האריזה לזמן שבו פותחים את המארז וסרט ההדבקה מסיים את תפקידו.
אתם תספקו לנו את לוגו או סימן ההיכר של חברתכם ואנו נדפיס אותו על סרט הדבקה ממותג לבחירתך באחת משתי המידות 5 ס"מ או 7.5 ס"מ רוחב כאשר אנו נתאים לכם את אורך הסרט לבחירתכם.
ניתן להזמין גם אקדח לסרט הדבקה.

 

צרו קשר להזמנה דרך האתר או בטלפון - 03-5465684

 

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף