ציוד אריזה

חברת פקאגינג פרודקטס מייבאת ומשווקת מגוון רחב של ציוד לאריזה, וחומרי אריזה, כגון מדבקות שביר, סרטי הדבקה איכותיים, נייר אריזה. להזמנות התקשרו 03-5465684.

מדבקות הלם

טלפון להזמנות : 03-5465684

מדבקות הלם - להתראה על צורך בטיפול עדין במוצר ודיווח על הלם בעת המשלוח במידה של שינוי בצבע המדבקה

מדבקות הלם - מוצר חדיש ומהפכני המשמש גם להתראה על מוצר רגיש שיש לטפל בו בזהירות בעת משלוח אחסנה ופתיחה ובו בזמן מאפשר למקבל לדעת אם המוצר שקיבל, עבר בדרכו טלטלה או נפילה המסכנים את שלמותו.

מדבקות הלם ייעודיות מצוידות בשבב (צ'יפ) מחליף צבע. המדבקה תלווה את המוצר מרגע האריזה בסוף קוו היצור ועד להגיעו לייעדו תוך ניתור תמידי של עוצמת הטילטולים והמכות שספג בדרך. כאשר המדבקה משנה את צבעה בעת קבלת המוצר מהמשלוח יש להתיחס לשינוי הצבע כהתראה על נזק אפשרי למוצר. ועלינו לבדוק האם המוצר ניזוק בעת המשלוח.

המדבקות מגיעות בצבעים: ירוק, כתום, אדום, וצהוב לרגישות משתנה להלם מ 25 ק"ג הלם המדבקה הצהובה ועד למדבקה ירוקה עם רגישות של 100 ק"ג הלם.

לבדיקת כמויות והתאמת המוצר לשימושכם צרו קשר דרך האתר או בטלפון - 03-5465684
אנו מבטיחים שירות משלוחים מהיר לכל רחבי הארץ.

 

 

 

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.