ציוד אריזה

חברת פקאגינג פרודקטס מייבאת ומשווקת מגוון רחב של ציוד לאריזה, וחומרי אריזה, כגון מדבקות שביר, סרטי הדבקה איכותיים, נייר אריזה. להזמנות התקשרו 03-5465684.

נייר אריזה לבן 50/70

טלפון להזמנות : 03-5465684

נייר אריזה לבן 50X70 - מתאים במיוחד לצורך הפרדה בין פריטים עדינים בעת אריזה לצורך משלוח או מעבר דירה.

נייר אריזה לבן 50/70 - מיועד במיוחד לאריזת פריטים קטנים שיש לאכסנם בצמוד זה לזה בתוך מארז גדול לצורך אחסנה, שילוח או מעבר דירה. בעבר היה מקובל להשתמש בנייר עתון או נייר חום אך במקרים רבים עלינו ללהמנע מלכלוך המוצר בדיו  או צבע אחר.

ניר אריזה לבן שימושי מאוד בעת מעבר דירה ומאפשר אריזה מהירה וריכוז מספר מוצרים בתוך קרטון אחד.

ניתן לרכוש ולהזמין גם קרטון ארכיב לצורך אריזה, מדבקות סימון לציון תכולת הקרטון וסרט הדבקה לסגירת הקרטון. סרט הדבקה רגיל או מודפס עם לוגו חברת היצור או השילוח לצורך מיתוג.

ניתן להזמין חבילות של נייר אריזה לבן 50X70 ס"מ  במשקל 4 ק"ג המכילות כ-250 גליונות.

לבדיקת כמויות והתאמת המוצר לשימושכם צרו קשר דרך האתר או בטלפון - 03-5465684
אנו מבטיחים שירות משלוחים מהיר לכל רחבי הארץ.

 

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.