סרטי קשירה

סרטי קשירה למכונה וסרטי קשירה ידניים באיכות ועמידות גבוהה תוכלו להשיג רק ב- Packaging Products! אם אתם מעוניינים לאגד מספר מוצרים בחוזקה ללא שום תזוזה במהלך השינוע שלהם, אנו נספק עבורכם סרטי קשירה חזקים אשר יספקו לכם מענה לצורך זה.

מותחן לסרט קשירה

טלפון להזמנות : 03-5465684

מותחן לסרט קשירה - מאפשר מתיחה אופטימלית וקיבוע סרט הקשירה בקליפס מתכת ייעודי לשמירה על אריזת המוצר.

מותחן לסרט קשירה לצורך הידוק ומתיחה מקסימלית של סרט הקשירה באופן שלא יאפשר תזוזה לא רצויה של המוצרים באריזתם או של הקרטונים על גבי המשטח.

מתאים לסרט קשירה ידני ומאפשר מתיחה גם חזקה ביותר באופן מבוקר וללא הפעלת מאמץ מיותר וקיבוע בעזרת סוגרים ממתכת. מאפשר קשירה חזקה ומהירה של אריזה בודדת או מארז מורכב ביעילות על ידי אדם אחד בנקודת אריזה בקצה קו יצור,  למשלוח או אחסון.

המותחן הנו באורך של 50 ס"מ ובשל כך הנו מיועד לאריזת מוצרים שגודלם עולה על 50 ס"מ.

 

לבדיקת כמויות והתאמת המוצר לשימושכם צרו קשר דרך האתר או בטלפון - 03-5465684
אנו מבטיחים שירות משלוחים מהיר לכל רחבי הארץ.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.