נייר דבק

חפשת לרכוש נייר דבק בכמות גדולה? מעוניין בנייר דבק עמיד בחום? אנו נשמח לספק עבורך נייר דבק עמיד, נוח לשימוש ומתאים למגוון עבודות. אל תתפשר על איכות, הזמן עוד היום נייר דבק מחברתנו ותהנה ממוצר נפלא שיענה לך על כל הדרישות!

דבק נייר לצביעה בתנור

טלפון להזמנות : 03-5465684

דבק נייר לצביעה בתנור ייעודי לעבודות צבע ופחחות עמיד בחום עד 80 מעלות. זמין במגוון מידות רוחב.

דבק נייר לצביעה בתנור גליל נייר דבק מסקינג טייפ מסוגים שונים שהמיחד אותם הנו עמידותם לטמפרטורות גבוהות. דבק נייר לצביעה בתנור מאפשר להצמיד את הנייר החום לחלקי הרכב השונים לצורך צביעה חלקית או שביעה בגוונים שונים. נייר דבק לצביעה בתנור מבטיח שכאשר מכניסים את הרכב  לתנור היבוש והחימום לאחר בצביעה להמשך התהליך לא תהיה התלקחות והניר שתחם את איזורי הצביעה ישאר במקומו.

דבק נייר לצביעה בתנור מגיע בגלילים של חמישים מטר וניתן להספקה ברוחבים משתנים. מ 12 מ"מ רוחב ועד ל 48 מ"מ רוחב כאשר הגלילים כולם באורך של 50 מטר.

המארזים הם של 72 יחידות לרחבים ו-144 יחידות לגלילים הצרים יותר.

ניתן להזמין סרטי הדבקה עם לוגו החברה או כל סממן אחר של החברה.

לבדיקת כמויות והתאמת המוצר לשימושכם צרו קשר דרך האתר או בטלפון - 03-5465684
אנו מבטיחים שירות משלוחים מהיר לכל רחבי הארץ.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.