ציוד אריזה

חברת פקאגינג פרודקטס מייבאת ומשווקת מגוון רחב של ציוד לאריזה, וחומרי אריזה, כגון מדבקות שביר, סרטי הדבקה איכותיים, נייר אריזה. להזמנות התקשרו 03-5465684.

מדבקות אזהרה

טלפון להזמנות : 03-5465684

מדבקות אזהרה מיועדות למשיכת תשומת לב והכוונה לדרך מיוחדת שבה יש לטפל במוצר או במארז כולו.

מדבקות אזהרה ייעודיות למגוון מטרות של הפניית תשומת לב, להנחיות מיוחדות לדרך הטיפול בחבילה, מארז או משטח מארזים. מדבקות אזהרה עם סימנים מוסכמים בינלאומיים המצביעים על מוצר שביר, רגיש למים,רגיש לחום וכו'.

אנו מספקים גם מדבקות אזהרה בגלילי נייר דבק או בסרטי הדבקה בהדבסה של מילים כגון "שביר", "צד זה למעלה" ועוד מגוון של אפשרויות אזהרה.

אנו נדפיס עבורכם על סרטי הדבקה לאזהרה כל מילה סמל או צבע שיאפשרו לכם לסמן את מוצרכם.

ניתן כחלק ממדבקות האזהרה שמוגשות כסרט הדבקה להוסיף גם לוגו חברה או סממן אחר לצורך מיתוג החברה.


להזמנת מדבקות אזהרה ייחודיות לכם או לבדיקת כמויות והתאמת המדבקות הקיימות לשימושכם צרו קשר דרך האתר או בטלפון - 03-5465684
אנו מספקים שירות משלוחים מהיר לכל רחבי הארץ.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.