סרטי קשירה

סרטי קשירה למכונה וסרטי קשירה ידניים באיכות ועמידות גבוהה תוכלו להשיג רק ב- Packaging Products! אם אתם מעוניינים לאגד מספר מוצרים בחוזקה ללא שום תזוזה במהלך השינוע שלהם, אנו נספק עבורכם סרטי קשירה חזקים אשר יספקו לכם מענה לצורך זה.

קליפסים מתכת לסרט קשירה

טלפון להזמנות : 03-5465684

קליפסים מתכת לסרט קשירה מיועדים לשימוש לאחר המתיחה של סרט הקשירה בעזרת המותחן והידוק הקצוות.

קליפסים מתכת לסרט קשירה. קליפסיים חבקים יעודיים המיועדים להחבר את קצותיוו של סרט הקשירה לאחר המתיחה לצורך אריזה.

כאשר אנו משתמשים בסרט קשירה לצורך קשירה של מוצר יחיד גדול או מארז, או משטח ואנו מותחים את סרט הקשירה בעזרת המותחן. לאחר שמתחנו את סרט הקשירה עלינו ליצור חיבור בין שני קצותיוו. אנו מלבישים את הקליפס המתאים ומהדקים אותו בעזרת צבת ההידוק המתאימה. לחיצה נוספת על המותחן תבצע חיתוך מדוייק של סרט הקשירה כך שלא ישאר סרח עודף שעלול להתפס בגורם חיצוני ולנתק את סרט הקשירה ובכך לגרום לפירוק המארז או המשטח.

ניתן להזמין גם מותחן וצבת לחיצה לקליפסים באותה הזמנה או להזמין קליפסים בלבד.


לבדיקת מידות, כמויות במארז וכמות הזמנה מינימלית צרו קשר דרך האתר או בטלפון - 03-5465684
אנו מספקים שירות משלוחים מהיר לכל רחבי הארץ.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.