ניילון לאריזה, פץפץ

בעל מחסן, מאחסן מוצרים עדינים? או אולי מוצרי אלקטרוניקה? אנו ב Packaging Products נשמח לספק עבורך מגוון ניילונים לאריזה אשר ידועים בשמם פץפץ להגנה מקסימאלית על המוצרים בזמן שהייתם בקרטון. רכשו ניילון לאריזה והבטיחו הגעה בטוחה של המוצר אל היעד!

גליל ניילון בועות פצפץ עם פרופורציה

טלפון להזמנות : 03-5465684

גליל ניילון בועות פצפץ עם פרופורציה להגנה מושלמת על המוצר הנארז. פצפץ רב שכבתי אורך גליל 75 מ`

גליל ניילון בועות פצפץ עם פרופורציה מהווה אמצעי אריזה אולטימטיבי לכל מוצר עדין בכל גודל. נילון בועות פצפץ עם פרופורציה משמש לסגירה נקיה ואיכותית של האריזה ושומר על שלמות המוצר עד להגיעו לייעדו.

גליל ניילון בועות פצפץ עם פרופורציה מגיע באורך של 75 מטר וזמין ברוחב של 50 ס"מ עד 150 ס"מ מאפשר התאמה מרבית לגודל המוצר ומונע בזבוז בתהליך האריזה והמשלוח.

ניתן להזמין גליל ניילון בועות פצפץ עם פרופורציה דו שכבתי או תלת שכבתי.

להתאמת המידות לצורכיך צור קשר.

מוצרים נלווים מומלצים:

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.