ניילון לאריזה, פץפץ

בעל מחסן, מאחסן מוצרים עדינים? או אולי מוצרי אלקטרוניקה? אנו ב Packaging Products נשמח לספק עבורך מגוון ניילונים לאריזה אשר ידועים בשמם פץפץ להגנה מקסימאלית על המוצרים בזמן שהייתם בקרטון. רכשו ניילון לאריזה והבטיחו הגעה בטוחה של המוצר אל היעד!

ניילון פצפצים לאריזה, פץ פץ, פצפץ

טלפון להזמנות : 03-5465684

ניילון פצפצים לאריזה, פץ פץ, פצפץ להבטחת שלמות המוצר. גלילים במידות רוחב שונות ועובי שונה לבחירתכם

ניילון פצפצים לאריזה, פץ פץ, פצפץ - גלילי פצפצים לאריזת כל סוגי המוצרים. יריעות נילון רב שכבתיות ובעות אוויר כלאות בינהן משמשות כהגנה בפני פגיעה פיזית חיצונית כאשר המוצר נארז. ניתן לשימוש גם למילוי רווחים באריזה בתוך ארגז או קופסה.

מומלץ לאריזת מוצרים לצורך משלוח בשל איכות ההגנה ביחס למשקל האריזה הקל.

ניתן להזמין ניילון פצפצים לאריזה, פץ פץ, פצפץ - לאריזה, בגליל דו שכבתי או תלת שכבתי. הגליל באורך 75 מטר וזמין ברוחב של 50 ס"מ עד 150 ס"מ.

מוצרים נלווים מומלצים:

סרט הדבקה מודפס עם לוגו

מדבקות הלם

מעטפות פקינג סליפ

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.