ציוד אריזה

חברת פקאגינג פרודקטס מייבאת ומשווקת מגוון רחב של ציוד לאריזה, וחומרי אריזה, כגון מדבקות שביר, סרטי הדבקה איכותיים, נייר אריזה. להזמנות התקשרו 03-5465684.

דיספנסר לניילון בועות, דיספנסר לפצפץ

טלפון להזמנות : 03-5465684

דיספנסר לניילון בועות, דיספנסר לפצפץ מתאים לכל סוגי הגלילים. מייעל את העבודה משמעותית ומאפשר חיסכון בניילון.

דיספנסר לניילון בועות, דיספנסר לפצפץ נית ןלהתקנה על הקיר או מחיצה בסביבת העבודה. מתקן התליה מתאים כמעט לכל סוגי גלילי הנילון לאריזה. כיילון פצפץ בועות או נילון חלק. מאפשר שימוש יעיל ושמירה מפני בזבוז. נוח מאוד לשימוש בקצהקו היצור או בנקודת האריזה.

דיספנסר לניילון בועות, דיספנסר לפצפץ מאפשר, כאשר הוא תלוי על הכיר משיכה של ניילון ביד אחת והתאמתו למידת המוצר או המארז שעלינו לארוז ובכך חוסך חומר ומונע בזבוז בתהליך האחסון והמשלוח.

ניתן להשתמש בדיספנסר לניילון בועות, דיספנסר לפצפץ גם לצורך תליית מגבות נייר תעשיתיות שמגיעות בגליל.

מאפשר שמירה על הגליל שנמצא בשימוש כך שלא יזוהם מסביבת העבודה.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.