ניילון לאריזה, פץפץ

בעל מחסן, מאחסן מוצרים עדינים? או אולי מוצרי אלקטרוניקה? אנו ב Packaging Products נשמח לספק עבורך מגוון ניילונים לאריזה אשר ידועים בשמם פץפץ להגנה מקסימאלית על המוצרים בזמן שהייתם בקרטון. רכשו ניילון לאריזה והבטיחו הגעה בטוחה של המוצר אל היעד!

ניילון בועות מצופה אלומיניום

טלפון להזמנות : 03-5465684

ניילון בועות מצופה אלומיניום להגנה מיטבית בו זמנית מפני טמפרטורות קיצוניות והשפעות מזג אוויר והאור וכן פגיעות מכניות.

ניילון בועות מצופה אלומיניום מגיע בגלילים ומיועד לאריזת מוצרים בעלי רגישות לטמפרטורה, חום וקור, פגעי מזג האוויר כגון לחות ואף אור. ניילון בועות מצופה אלומיניום אינו אטום באופן מוחלט אך מעולה לשכבת בידוד פנימית לפני הכנסה למארז אטום.

ניילון בועות מצופה אלומיניום מתאפיין בכך שהוא מונע השפעות חיצוניות לא רצויות על המוצר בעת האחסון או המשלוח ובו בזמן שומר על המוצר מפגיעות פיזיות מכניות.

ניתן להזמין את המוצר במספר גדלים.

לבירור ומענה על צורכיך צור קשר ותיענה מיידית.

מוצרים נלווים:

סרט הדבקה מודפס עם לוגו

סרט הדבקה שביר

מדבקות הלם

שקיות פקינג ליסט

 

 

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.