ניילון לאריזה, פץפץ

בעל מחסן, מאחסן מוצרים עדינים? או אולי מוצרי אלקטרוניקה? אנו ב Packaging Products נשמח לספק עבורך מגוון ניילונים לאריזה אשר ידועים בשמם פץפץ להגנה מקסימאלית על המוצרים בזמן שהייתם בקרטון. רכשו ניילון לאריזה והבטיחו הגעה בטוחה של המוצר אל היעד!

גליל ניילון בועות גדולות ג`מבו

טלפון להזמנות : 03-5465684

הגליל מגיע ברוחב של מטר עשרים, ושלושים מטר אורך ובצבע כחול NAVY` בועות אוויר פצפץ בקוטר 2 ס"מ לאיזה ושמירה על מוצרים גדולים או לשימוש כריפוד במארזי קרטון.

גליל ניילון בועות גדולות/ ג'מבו, נילון פצפץ ג'מבו עם בועות אוויר גדולות במיוחד 2 ס"מ קוטר לצורך אריזה לשינוע או אכסון של מוצרים גדולים במיוחד כגון מקררים, פסנתרים וריהוט בית ומשרד. גליל ניילון בועות גדולות/ ג'מבו, נילון פצפץ ג'מבו יעיל לשימוש גם לצורך ריפוד נוסף במארזי קרטון כאשר יש צורך בהגנה נוספת על מוצרים ארוזים בניילון פצפץ רגיל.

גליל ניילון בועות גדולות/ ג'מבו נילון פצפץ ג'מבו מאפשר, בשל גודל בועות האוויר, ליצור שכבת הגנה קלה ויעילה על המוצרים העדינים הנארזים.

גליל ניילון בועות גדולות/ ג'מבו נילון פצפץ ג'מבו מגיע ברוחב של מטר עשרים, שלושים מטר אורך ובצבע כחול NAVY.

להזמנה ותיאום משלוח צור קשר באתר או בטלפון.

מוצרים נלווים:

נייר דבק מודפס עם לוגו.

מדבקות שביר.

מדבקות הלם.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.