שקיות גופיה, ניילון בועות, דליה, פסגור, פצפץ, אשפתונים

מחפשים לרכוש מגוון שקיות בכמות ובאיכות גבוהה? Packaging Products הוא המקום הנכון ביותר עבורך! אנו נספק עבורכם מגוון רחב של שקיות החל משקיות פץ פץ, שקיות פקינגליסט, שקיות ניילון בועות ועד שקיות אנטי סטטי והכל ללא התפשרות על איכות בכדי שהמשתמשים יוכלו להנות מהם למשך זמן רב!

שקיות עם פס סגירה, אנטי סטטיות

טלפון להזמנות : 03-5465684

שקיות עם פס סגירה אנטי סטטיות - שקיות ייעודיות לשימוש בתעשיית ההייטק לשמירה על רכיבי אלקטרוניקה רגישים להשפעות סביבתיות של חשמל סטטי אבק לחות ועוד.

שקיות עם פס סגירה אנטי סטטיות - מיועדות להגנה רב תכליתית על תוצרים של תעשיית ההייטק והאלקטרוניקה. יעילה לאחסון לוחות מעגלים אלקטרונים לאחר הייצור לצורכי אחסון או משלוח. שקיות עם פס סגירה אנטי סטטיות מונעת מגע עם הסביבה ומלבד הבידוד מהשפעות אלקטרוניות סביבתיות השקית מונעה לחות ואבק מלזהם או להשפיע על המוצרים הרגישים.

פס הסגירה מאפשר שימוש חוזר בשקיות והינו יעיל במיוחד כאשר יש צורך בהחלפת חלק רגיש או שליחתו לבדיקה או פשוט לאחסנו עד לשימוש חוזר.

שקיות עם פס סגירה אנטי סטטיות מגיעות במספר רב של גדלים כך ניתן להתאים לכל מוצר שקית ייעודית.

לבדיקת הגודל המתאים לכם וכמויות מינמום

צרו קשר דרך האתר או בטלפון - 03-5465684

 

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.