שקיות גופיה, ניילון בועות, דליה, פסגור, פצפץ, אשפתונים

מחפשים לרכוש מגוון שקיות בכמות ובאיכות גבוהה? Packaging Products הוא המקום הנכון ביותר עבורך! אנו נספק עבורכם מגוון רחב של שקיות החל משקיות פץ פץ, שקיות פקינגליסט, שקיות ניילון בועות ועד שקיות אנטי סטטי והכל ללא התפשרות על איכות בכדי שהמשתמשים יוכלו להנות מהם למשך זמן רב!

שקיות שילדינג עם בועות מבפנים

טלפון להזמנות : 03-5465684

שקיות שילדינג עם בועות מבפנים - להגנה רב תכליתית על מוצרי אלקטרוניקה ומוצרים הרגישים לחשמל סטטי ומושפעים מהאור.

שקיות שילדינג עם בועות מבפנים - מהוות את ההגנה האולטימטיבית על מוצרים אלקטרונים רגישים ועדינים המושפעים מגורמי סביבה.  לכן יש לבודד אותם מהסביבה בשקיות המיצרות שכבת הגנה רב תכליתית. שקיות שילדינג עם בועות מבפנים מונעות פגיעה פיזית מכנית במוצר ובו זמנית מנטרלות את השפעת האור החשמל הסטטי והלחות.

שקיות שילדינג עם בועות מבפנים שימושיות ויעילות בקצה קו היצור של פריטים אלקטרונים או לוחות אלקטרוניים קטנים אשר לצורך שינוע ואחסון יש לבודדם מהסביבה ומפריטים נוספים. כאשר מכניסים את המוצר לשקיות שילדינג עם בועות מבפנים ניתן לאחסן מספר רב של פריטים במארז או לשלב את המפריט כחלק ממוצר שיש להרכיבו בשלב מאוחר יותר.

היות ושקיות שילדינג עם בועות מבפנים הן אטומות וצבועות השכבה מטלית הן מאפשרות להעביר מוצרים ללא חשיפתם לעין הגורם המשנע ובנוסף למנוע השפעות קרינה והפחתה של השפעת החום והקור.

 

ניתן לקבל שקיות שילדינג עם בועות מבפנים במגוון רב של גדלים.

לבירור אם הגודל הרצוי לך נמצא במלאי וכמות מינימלית להזמנה.

צור קשר באתר או בטלפון - 03-5465684

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.