קלקרים

בעל מפעל, מחפש לרכוש קלקרים בכמות גדולה ובאיכות גבוהה? אצלנו תוכל למצוא מגוון סוגי קלקרים למילוי קרטונים ולוחות קלקר על מנת שתוכל לשמור על מגוון מוצרים עדינים או שבירים במהלך אחסנתם או שינועם. אל תתפשר על איכות והזמין עוד היום קלקרים מ Packaging Products.

פתיתי קלקר

טלפון להזמנות : 03-5465684

פתיתי קלקר- כדוריות קלקר בגדלים שונים לצורכי אריזות שלוחים ואחסון וכן לצורך מילוי נפח של צעצועים ואביזרי ישיבה.

פתיתי קלקר - מוצר רב שימושי נוסף. פתיתי קלקר בגדלים שונים מהווים אמצעי מקובל ויעיל למילוי פופים ואביזרי ישיבה הבנויים כשק שתכולתו הנה פתיתי קלקר. פתיתי הקלקר מעולים גם לצורכי אריזה, אחסון או שילוח של מוצרים קטנים ועדינים שיש להוסיף להם שכבת הגנה ובשל המבנה שלהם לא ניתן להשתמש בלוחות קלקר או מעטפות פצפץ.

יתרונם של פתיתי הקלקר הוא משקלם הקל ועמידותם בפני ספיגת נוזלים כך שכאשר אנו ממלאים אביזר ישיבה בפתיתי קלקר הוא לא נפגם כתוצאה מנוזלים שעלולים להשפך עליו.

לבירור גודל פתיתי הקלקר הזמינים וכמויות מינימליות להזמנה.

צרו קשר דרך האתר או בטלפון -  03-5465684

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.