שקיות גופיה, ניילון בועות, דליה, פסגור, פצפץ, אשפתונים

מחפשים לרכוש מגוון שקיות בכמות ובאיכות גבוהה? Packaging Products הוא המקום הנכון ביותר עבורך! אנו נספק עבורכם מגוון רחב של שקיות החל משקיות פץ פץ, שקיות פקינגליסט, שקיות ניילון בועות ועד שקיות אנטי סטטי והכל ללא התפשרות על איכות בכדי שהמשתמשים יוכלו להנות מהם למשך זמן רב!

אשפתון 75/90 שחור LD מחוזק 900 גר` 10 יח`

טלפון להזמנות : 03-5465684

אשפתון 75/90 שחור LD מחוזק 900 גר` חזקה באופן מיוחד ויעילה במיוחד כאשר האשפה רטובה וכבדה.

אשפתון 75/90 שחור LD מחוזק דומה מאוד לאשפתון השחור במידה זאת אך סימונו בLD וכן משקלו הגבוה ב-50% כ900 גר' מצביע על כך שלפניך שקית נילון חזקה באופן יוצא מהכלל ואשר עדיין מיועדת לפחי אשפה אך כאלו המשמשים לאיסוף אשםה כבדה.

השקית ארוזה בגלילים של 10 יחידות לגליל ןסימונן LD מצביע על חוזקן עובדת היותן של השקיות שחורות מאפשר להיות בטוחים כי לא ניתן יהיה לראות את מה שארוז. וזאת משום שברוב המקרים החומר הארוז (זבל) לא מצטיין באסטטיות ייתרה.

לבירור מספר מינימלי של גלילים להזמנה ומה הוא העובי המתאים לשימושכם צרו קשר ואנו נשמח לעזרו

לבירור זמינות גדלים, כמויות רכישה מינימליות ותיאום משלוח
צרו קשר טלפוני 03-6522422 או דרך האתר.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.