ניילון נצמד, סטרץ

בעל מפעל, מחפש חברה שתספק לך ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

ניילון נצמד ידני למשטחים

טלפון להזמנות : 03-5465684

ניילון נצמד ידני למשטחים חזק ועבה לעיטוף משטחים ופריטים להגנה מפני רטיבות, גשם, שריטות ועוד.

ניילון נצמד ידני למשטחים משמש לצימוד מס' חבילות/אריזות יחד, ועוזר לשמור על הציוד/המוצר בעת שינוע המוצר, הניילון הנצמד מבטיח מינימום תזוזות בעת השינוע ובכך תורם לשמירה על המוצרים, בנוסף ניילון נצמד תורם להגנה מפני שריטות, אבק ועוד.

רוב השימוש בניילון נצמד ידני למשטחים מתבצע ע"י מפעלים, חברות ובעלי מקצוע.

לדגומא : לשינוע ריהוט או מוצר חשמלי ברכב או במשאית, בעזרת נילון נצמד תוכל להגן על המוצר שלך הגנה מיירבית.

לניילון נצמד יתרון גדול נוסף שהוא מצמיד מס' חבילות יחד, מה שתורם לכך שבעת השינוע לא יהיו תזוזות מיותרות ובכך החבילות ישמרו, אך גם עצם העניין של הצמדת מס' חבילות, איגוד מספר חבילות הוא יתרון כי הוא יוצר לנו מעטפת לחבילות ובכך חוסך לנו במקרים רבים צורך בקרטון או מארז כלשהוא.

אצלנו תקבלו ניילון נצמד לאריזה איכות ללא פשרות ושירות ללא פשרות.

לבירור זמינות גדלים, כמויות רכישה מינימליות ותיאום משלוח צרו קשר טלפוני 03-6522422 או דרך האתר.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.