סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

סרט דביק, סרטים דביקים

טלפון להזמנות : 03-5465684

ניתן להזמין סרטים דביקים מודפסים במספר צבעים עם גרפיקה מותאמת עפ"י צרכי הלקוח. הלקוח יכול לבחור להדפיס את הגרפיקה על סרט שקוף, לבן או חום. כמו כן, ניתן להזמין סרטים מודפסים בכל רוחב לפי טבלת המידות. מבחר דבקים חד צדדיים ייחודיים מבית 3M למגוון רחב של יישומים מקצועיים בענפי התעופה, רפואה, תחזוקה, סימון, אריזות, אלקטרוניקה, ציפויים, רכב וזיווד. יבוא שיווק ואספקה של דבקים, סרטי הדבקה, חומרי איטום ובידוד. ייצוג בלעדי. ייעוץ טכני ופתרונות הדבקה.

"packaging-products" - פתרונות הדבקה, "packaging-products" מייבאת ומשווקת סרטים דביקים, ניתן להזמין מגוון של סרטים דביקים לשימושים שונים, סרט דביק מתאים לשימוש עסקי וביתי, מתאים לסימון ואריזה של מוצרים אלקטרוניקה, סגירת אריזות וקרטונים, ועוד

ניתן להזמין סרטים דביקים ( כמעט ) בכל צבע על פי רצון הלקוח, ניתן להזמין גרפיקה מותאמת אישית, כך שהלקוח יכול להדפיס על הסרט את הלוגו או את פרטי העסק שלו, ניתן להזמין סרטי דביקים ברוחבים שונים, למידע נוסף צור קשר.

אצלנו תקבלו סרטים דביקים באיכות ושירות ללא פשרות.

 

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.