מעטפות מיוחדות

חברת פקאגינג פרודקטס מייבאת מחול ומשווקת מגוון מעטפות מיוחדות, כגון מעטפות בלדרות מרופדות, מעטפות אלומיניום מרופדות, ועוד. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684.

מעטפות פקינגליסט

טלפון להזמנות : 03-5465684

מעטפות פקינג ליסט (תעודת משלוח), נקראות גם שקיות פקינג ליסט. מעטפות אשר בהן אנו משתמשים לצורך הצמדה והדבקה של הפקינג ליסט לאריזת המשלוח. מגיע בגדלים שונים.

מעטפות פקינג ליסט (תעודת משלוח), נקראות גם שקיות פקינג ליסט. מעטפות אשר בהן אנו משתמשים לצורך הצמדה והדבקה של הפקינג ליסט אל מעטפות משלוח גדולות , חבילות עטופות וארוזות או הקרטונים,  מגיע בגדלים שונים, עם דבק חזק, מעטפות פקינג ליסט מכילות בד"כ דפי מידע על המוצר,חשבונית, תעודת משלוח וכדומה. מעטפות הפקינג ליסט חייבות להיות עמידות למים ומצוידות בדבק חזק על מנת להבטיח שהפקינג ליסט יגיע  יחד עם המשלוח לייעודו ולא יאבד בדרך

מעטפות פקינג ליסט להדבקה על קרטונים או משלוחים לצורך צירוף ניירת לחבילה, הדרך המהירה והטובה ביותר לצירוף ניירת למשלוח, מגיעות עם פס דבק לסגירת הניירת כך אתה מבטיח שהשקית תפתח אצל הלקוח.

פקינג פרודוקט מספקת מוצרי איכות במחירים אטרקטיבים, זמינות קצרה, לפרטים נוספים ולהצעות מחיר תוכלו לפנות אלינו בטלפון 03-5465684 ונשמח לעזור - הזמנות החל מ-1000 יחידות.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684