שקיות גופיה, ניילון בועות, דליה, פסגור, פצפץ, אשפתונים

מחפשים לרכוש מגוון שקיות בכמות ובאיכות גבוהה? Packaging Products הוא המקום הנכון ביותר עבורך! אנו נספק עבורכם מגוון רחב של שקיות החל משקיות פץ פץ, שקיות פקינגליסט, שקיות ניילון בועות ועד שקיות אנטי סטטי והכל ללא התפשרות על איכות בכדי שהמשתמשים יוכלו להנות מהם למשך זמן רב!

שקיות ניילון בועות עם פס הדבקה

טלפון להזמנות : 03-5465684

שקיות ניילון בועות עם פס הדבקה, אנו משווקים שקיות ניילון בועות עם פס הדבקה בגדלים שונים לפי דרישת הלקוח. שקיות ניילון עם פס הדבקה , משמשות לעיטוף מוצרים עדינים החל ממוצרי אלקטרוניקה ועוד למוצרי זכוית וחרס בעלות סגירה מהירה ונוחה. חברות משלוחים ואריזה המספקות שירותי שינוע של ציוד נעזרות בשקיות ניילון בועות עם פס הדבקה להגנה מקסימאלית של מוצרים בעת שינועם על מנת שלא ישברו או יסדקו. שקיות ניילון בועות פס סגור, הינן שקיות נוחות במיוחד, קלות לשימוש, ומאפשרות עטיפה ואחסון של מוצרים בצורה פשוטה ביותר.

שקיות שקיות ניילון בועות עם פס הדבקה מגיעות בגדלים שונים ובעובי שונה לפי דרישת הלקוח, ניתן להזמין את ניילון דו או תלת שכבתי להגנה מקסימאלית, מינימום בהזמנה 1000 יחידות.

ניתן להזמין שקיות ניילון בועות עם פס הדבקה
ניתן להזמין שקיות ניילון בועות אנטי סטטי
ניתן להזמין שקיות ניילון בועות אנטי סטטי עם פס הדבקה

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.