שקיות גופיה, ניילון בועות, דליה, פסגור, פצפץ, אשפתונים

מחפשים לרכוש מגוון שקיות בכמות ובאיכות גבוהה? Packaging Products הוא המקום הנכון ביותר עבורך! אנו נספק עבורכם מגוון רחב של שקיות החל משקיות פץ פץ, שקיות פקינגליסט, שקיות ניילון בועות ועד שקיות אנטי סטטי והכל ללא התפשרות על איכות בכדי שהמשתמשים יוכלו להנות מהם למשך זמן רב!

שקיות ניילון בועות אנטי סטטי

טלפון להזמנות : 03-5465684

שקיות ניילון בועות אנטי סטטי, משמשות לעיטוף מוצרי אלקטרוניקה, למניעת חשמל סטטי ולשמירה על מעגלים חשמלים, עומד בתקנים מחמירים עבור מוצרי אנטי סטטי.

חברות משלוחים ואריזה המספקות שירותי שינוע של ציוד אלקטרוניקה נעזרות בשקיות פצפץ אנטי סטטי להגנה מקסימאלית של מוצרים בעת שינועם על מנת שלא ישברו או יסדקו והגנה מפני חשמל סטטי. שקיות מניילון בועות אנטי סטטי, הינן שקיות נוחות במיוחד, קלות לשימוש, ומאפשרות עטיפה ואחסון של מוצרי אלקטרוניקה בצורה פשוטה ביותר.


שקיות ניילון בועות אנטי סטטי מגיעות בגדלים שונים ובעובי שונה לפי דרישת הלקוח, ניתן להזמין את ניילון דו או תלת שכבתי להגנה מקסימאלית, מינימום בהזמנה 1000 יחידות, ניתן להזמין גדלים מיוחדים, ייצור לפי דרישת לקוח.


ניתן להזמין שקיות ניילון בועות עם פס סגור
ניתן להזמין שקיות ניילון בועות אנטי סטטי
ניתן להזמין שקיות ניילון בועות אנטי סטטי עם פס סגור 
ניתן להזמין שקיות אנטי סטטי

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.