קרטונים

בעל מפעל או מחסן, מחפש קרטונים איכותיים לאריזה? בחברתנו תוכל לרכוש קרטונים בכמות, בגדלים ובסוגים שונים! בכל הקשור לאריזה ושמירה על המוצרים שלכם אל תתפשרו חוץ מעל הטוב ביותר. הזמינו מגוון קרטונים ברמה גבוהה מחברתנו ולא תתחרטו.

קרטונים למעבר דירה

טלפון להזמנות : 03-5465684

אצלנו תמצאו את כל הציוד הדרוש למעבר דירה, אנו מתמחים באספקת קרטונים לחברות הובלה, לצורך אריזת ציוד ומוצרים למעבר דירה, קרטונים בגדלים שונים מסוגים שונים לכל צורך, קרטונים בעלי דפנות בעובי שונה, לשמירה על הציוד, כלים, בגדים, ספרים, ריהוט ומוצרי חשמל בנוסף אנו גם משווקים ציוד משלים של נייר דבק, ניילון פצפץ, גליל פצפץ, גלילי קרטון חד גלי או דו גלי לשמירה על זווית של ציוד חשמלי ו/או ריהוט.

טיפים למעבר דירה:

  • יש לכתוב על כל קרטון מיד בסגירת הקרטון את תכולתו
  • יש לעטוף את המוצרים השבירים בניילון פצפץ
  • יש לעטוף את הריהוט (בעיקר הזוויות) בגליל קרטון
  • דברים כבדים כמו ספרים מומלץ לשים במספר קרטונים קטנים ולא בקרטון 1 גדול.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684