שקיות גופיה, ניילון בועות, דליה, פסגור, פצפץ, אשפתונים

מחפשים לרכוש מגוון שקיות בכמות ובאיכות גבוהה? Packaging Products הוא המקום הנכון ביותר עבורך! אנו נספק עבורכם מגוון רחב של שקיות החל משקיות פץ פץ, שקיות פקינגליסט, שקיות ניילון בועות ועד שקיות אנטי סטטי והכל ללא התפשרות על איכות בכדי שהמשתמשים יוכלו להנות מהם למשך זמן רב!

שקיות ניילון בועות עם לשונית פס הדבקה

טלפון להזמנות : 03-5465684

שקיות פצפץ עם פס הדבקה, הנן שקיות פצפץ ייעודיות בגדלים שונים לעטיפה, אחסון, שינוע וכו` של מוצרים עדינים שיש לבודדם מהסביבה על מנת למנוע מהם פגיעה כל שהיא. טכניקת הפס הדבקה  מאפשרות סגירה מהירה, מקצועית ואמינה.

שקיות פצפץ עם פס הדבקה, הנן שקיות מרפדות ייעודיות בגדלים שונים לעטיפה, אחסון, שינוע וכו' של מוצרים עדינים שיש לבודדם מהסביבה על מנת למנוע מהם פגיעה כל שהיא. טכניקת הפס הדבקה מאפשרות סגירה מהירה, מקצועית ואמינה בעת היצור או הטיפול במוצר ובנוסף קיימת האפשרות לפתיחה וסגירה חוזרים כך שניתן להמשיך באחסון  המוצר בתוך שקית הפצפץ גם לאחר הפתיחה הראשונית. בועות האוויר (הפצפץ), יוצרות שיכבה מבודדת ומגינה על המוצר העדין ובכך מבטיחה שלא ייפגע בזמן האחסון או השינוע.

לשקיות הפצפץ ניתן להצמיד מעטפות פקינג ליסט (תעודת משלוח) ולהשתמש בשקית הפצפץ כמעטפה מושלמת למשלוח של פריטים עדינים.

ניתן לרכוש שקיות פצפץ עם פס הדבקה במספר גדלים לפי דרישה.

שקיות פצפץ עם פס הדבקה באיכות גבוה, שרות מעל הכל.

אספקה תוך 48 שעות בלבד

מינימום להזמנה 1000 יחידות.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.