גלילי ניילון

בחברת Packaging Products תוכל לרכוש גלילי ניילון באיכות ללא התפשרות על איכות ותוכל להגן על המוצרים בעת שינועם ואחסנתם! אנו נספק עבור מפעלים, חברות משלוחים, מחסנים ולקוחות רבים אחרים מגוון גלילי ניילון בגדלים שונים הכל בהתאם לדרישות והצרכים של הלקוח.

גליל פום

טלפון להזמנות : 03-5465684

חלק מן המוצרים אשר אנו מעבירים בעת מעבר דירה או במחסן העסק הינם שבירים, ועל כך אנו מספקים פתרון מושלם והוא גליל פום. גליל הפום ישמור על השקט הנפשי שלכם וכמובן על המוצר בעת שינועו ממקום ויגן עליו מפני מכות בעת העברתו. כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא לעטוף את המוצר אותו תרצו לשמור מפני נזקים. יש לציין שהשימוש בגליל הינו פשוט ומתאים לכל אדם, משקלו קל ומחירו נמוך יחסית.

גליל פום מגיע ברוחב של 1 מטר, באורך של 75-150 מטר, עוביו הוא 1-3 ס"מ, צבע לבן. הצעות מחיר ניתן לקבל דרך הטלפון ודרך יצירת הקשר.

חברתנו מתמחה באספקה של מוצרי אריזה באיכות גבוהה ותשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.