סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

סרט דביק, סרטים דביקים

טלפון להזמנות : 03-5465684

אם התלבטתם באיזה מוצר להשתמש לאריזה וסגירה, סרט דביק זהו המוצר האולטימטיבי בשבילכם. החומר המיוחד שממנו עשוי הסרט הדביק הוא זה שהופך אותו לנבדק מסרטי ההדבקה האחרים. שימושיו של סרט ההדבקה הוא לסגירה של ארגזים, קרטונים, קופסאות למינהם וכל זה על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהמוצר נשאר סגור באריזתו. סרט ההדבקה מגן מפני רטיבות של חבילות שנמצאות בחדרי קירור, ומונע מהאבק והלכלוך לחדור פנימה. בנוסף, ניתן לרכוש בנוסף אקדח המיועד לסרט הדביק וזאת על מנת שתוכלו לחסוך בחומר ולסגור בצורה אסטטית את המוצר.

חברתנו מחזיקה מלאי של מוצרים איכותיים שישביעו את רצונכם והסרט הדביק הוא אחד מיני רבים.
לרכישה, צרו איתנו קשר דרך הטלפון או ב"צור קשר" ותצאו מרוצים.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.