סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

סרט לאריזה

טלפון להזמנות : 03-5465684

חברתנו מתמחה באספקה של מוצרים לעסק, לתעשייה ולשימוש הפרטי וסרט ההדבקה הוא חלק ממוצרינו האיכותיים. סרט ההדבקה ישמש אתכם בעת סגירה ואיטום קרטונים, אריזות, קופסאות למינהם ועוד. סרט הדבקה זה הוא שדרוג של סרט ההדבקה הרגיל משום שמורכב מחומר הpvc , מה שמקנה לו חוזק, גמישות, עמידות, עובי וחוזק ההדבקה בכמה רמות מעל הסרט הרגיל. תוך שימוש פשוט ומהיר, תשמרו על המוצר סגור באריזתו ותשמרו עליו מפני לחות, אבק, לכלוך ותבטיחו את הגעתו ליעד בצורה מושלמת.

אז התקשרו עוד היום ורכשו סרט לאריזה, חברתנו תשמח לעמוד לרשותכם בעל עת.

דרכי יצירת הקשר דרך הטלפון באתר ודרך "צור קשר".

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.