סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

סרטי הדבקה מודפסים

טלפון להזמנות : 03-5465684

סרטי הדבקה מודפסים, עם אופציה לבחור צבעים שונים ואפילו הדפסה של לוגו החברה שלך, כל זאת על מנת להרוויח תועלת מקסימאלית מהמוצר ופרסום לחברה ולעסק. שימושם של סרטי ההדבקה הוא בעיקר לסגירת חבילות שונות, קרטונים וארגזים וכך להבטיח שיישארו מקשה אחת כאשר נמצאים על המשטח ומניעת אבק ולכלוך שיחדור פנימה. ישנם עוד הרבה שימושים לסרטי ההדבקה גם במישור הפרטי והן העסקי. מיתוג ופרסום הוא דבר חשוב לעסק שלך לכן סרטי ההדבקה המודפסים יכולים לתרום רבות ולמשוך לקוחות נוספים, כמו כן ניתן לסמן את הארגזים בצבעים והדפסים שונים מה שמייעל את הארגון והסדר.

אל תהססו ופנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף