נייר דבק

חפשת לרכוש נייר דבק בכמות גדולה? מעוניין בנייר דבק עמיד בחום? אנו נשמח לספק עבורך נייר דבק עמיד, נוח לשימוש ומתאים למגוון עבודות. אל תתפשר על איכות, הזמן עוד היום נייר דבק מחברתנו ותהנה ממוצר נפלא שיענה לך על כל הדרישות!

נייר דבק

טלפון להזמנות : 03-5465684

מדובר במוצר איכותי מיני רבים שחברתנו מספקת, עם תכונות נפלאות ויעזור לכם בהדבקה וסגירה של ארגזים, יצירה, צביעה ועיצוב הקירות ושימושים כלליים בבית או בעסק. יש לעשות הבדל בין נייר דבק שקוף ונייר דבק העשוי נייר, כאשר מטרותיו של הנייר הם שתוכלו לרשום ולסמן עליו בעת האריזה והצביעה, בנוסף הצבע לא עובר לקיר ואין סימני הדבקה לאחר הסרתו. נייר הדבק עמיד בחום של עד 80 מעלות אצלנו תוכלו לרכוש גדלים שונים ותוכלו לבחור בהתאם לרצונכם. יש לציין ששימוש נכון חוסך עלויות והוצאת כספים מיותרת, לכן חשוב מאוד להתאים את סוג נייר הדבק לסוג העבודה והשימוש.

מידות נייר הדבק וכמויות:
אורכים: 25-50 מטר, רוחביים: 12,18,24,36,48 מ"מ
מספר היח' בקרטון : 72(36,48 מ"מ) או 144 יחי'(12,18,24 מ"מ)

יצירת קשר והזמנות דרך הטלפון באתר ודרך "יצירת קשר".

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.