נייר דבק

חפשת לרכוש נייר דבק בכמות גדולה? מעוניין בנייר דבק עמיד בחום? אנו נשמח לספק עבורך נייר דבק עמיד, נוח לשימוש ומתאים למגוון עבודות. אל תתפשר על איכות, הזמן עוד היום נייר דבק מחברתנו ותהנה ממוצר נפלא שיענה לך על כל הדרישות!

דבק נייר בחום

טלפון להזמנות : 03-5465684

מדובר במוצר שמהווה שדרוג לנייר דבק רגיל בזה שעמיד עד ל-200 מעלות! ומתאים לצביעה בתנור ועמיד בפני טמפרטורות קיצוניות. אם חיפשתם נייר דבק שיחזיק מעמד ויישאר עם כושר הדבקה גבוהה, זה המוצר בשבילכם. לנייר דבק בחום עוד שימושים רבים ומגוונים: החל מאריזה של קופסאות, קרטונים, ארגזים, הגנה על רהיטים בעת צביעתם ועל איזורים רגישים בעת העברתם, צביעת קירות חדר הילדים, העסק, המשרד המחסן ועוד ללא לכלוך וגימור אסטטי. תכונה נפלאה של המוצר הוא שניתן לכתוב על הנייר ובכך לכתוב את הצבע המסוים עליו ואפילו לרשום תכולת ארגזים סגורים. צרו איתנו קשר דרך הטלפון באתר ודרך "צור קשר" ואם תצטרכו נדריך אתכם למוצר המתאים בשבילכם.


מידות:
אורך : 25 - 50 מטר
רוחב: 12-48 מ"מ
מס' יחידות בקרטון: 72 יחידות(36 או 48 מ"מ) 
                             144 יחידות (12,18 או 24 מ"מ).

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.