ניילון למשטחים

מעוניינים לשמור על המוצרים במפעל או במחסן? מחפשים מוצר שיגן מפני אבק ורטיבות? אנו מתמחים באספקת ניילון למשטחים ברמה שלא הכרתם עד כה ונספק עבורכם אותו בכמות ואיכות ללא שום התפשרות על איכות! רכשו ניילון למשטחים מחברת Packaging Products והגנו על המוצרים אשר כל כך יקרים לכם.

ניילון לכיסוי למשטחים

טלפון להזמנות : 03-5465684

אצלנו בחברת "מוצרי אריזה" תרכשו ניילון לכיסוי משטחים, שיתרום רבות בעת העמסת הקרטונים והארגזים על המשטח משום שישמור עליהם מאוגדים, נקיים ויצמצם נזק בעת העברת המשטח. הניילון לכיסוי הוא עבה ולכן שומר על כל המוצרים שהוא עוטף ומגן עליהם מפני אבק, לכלוך, רטיבות והופך את כל החבילה למקשה אחת. בדרך זו, תשמרו על המוצרים ותגנו עליהם מפני נזקים מיותרים. הניילון לכיסוי משטחים מגיע בכמה סוגים ובעל תכונות שונות: עמיד בפני קרינת UV , קרינה על סגולית, מקדם חיכוך גבוה ותופים אנטי סטטיים. כך תוכלו לבחור את הניילון המועדף עליכם והמתאים לשימוש האישי שלכם. יש לציין שתוכלו להיעזר בנו להתאמת המוצר המתאים בשבילכם.

לרכישה צרו  קשר דרך הטלפון באתר וקבלו ייעוץ ללא תשלום, מחיר ושירות ללא פשרות.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.