ניילון למשטחים

מעוניינים לשמור על המוצרים במפעל או במחסן? מחפשים מוצר שיגן מפני אבק ורטיבות? אנו מתמחים באספקת ניילון למשטחים ברמה שלא הכרתם עד כה ונספק עבורכם אותו בכמות ואיכות ללא שום התפשרות על איכות! רכשו ניילון למשטחים מחברת Packaging Products והגנו על המוצרים אשר כל כך יקרים לכם.

כובעים למשטחים

טלפון להזמנות : 03-5465684

כובעים למשטחים סוגרים בצורה הרמטית את הפריטים המונחים על המשטח, מה שהופך את כל המשטח לקבוצה אחת יציבה שלא תזוז בעת השינוע שלו אל היעד. אנו מספקים כובעים למשטחים בכל הגדלים והסוגים הכל תלוי בדרישת הלקוח. בנוסף, תמיד תוכלו להיעזר ולהתייעץ איתנו ולהתאים בצורה מקסימלית וחסכונית את המוצר וכך לחסוך כסף. הכובעים למשטחים משמשים כ"כובע" אשר מונע מהאבק לחדור, מהלכלוך להיכנס וגם מפני רטיבות (למשל אם המשטח נמצא בחדרי קירור).כובעים למשטחים בעלי תכונות מיוחדות כמו למשל עמידות בפני קרינות שונות, מקדמי חיכוך גבוהים ובעלי תופים אנטי סטטיים. אל תהססו להתקשר ולהיעזר בנו, קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית והצטרפו למאות לקוחות מרוצים.

דרך יצירת הקשר: דרך הטלפון או האתר.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.