ניילון למשטחים

מעוניינים לשמור על המוצרים במפעל או במחסן? מחפשים מוצר שיגן מפני אבק ורטיבות? אנו מתמחים באספקת ניילון למשטחים ברמה שלא הכרתם עד כה ונספק עבורכם אותו בכמות ואיכות ללא שום התפשרות על איכות! רכשו ניילון למשטחים מחברת Packaging Products והגנו על המוצרים אשר כל כך יקרים לכם.

קונדומים למשטחים

טלפון להזמנות : 03-5465684

קונדומים למשטחים מכסים את כל הארגזים, הקרטונים והקופסאות גם אם על המשטח ובכך, שומרים על כל המוצרים מקובצים. שימוש בקונדומים למשטחים מבטיח הגעה עם בטיחות מקסימלית ליעד ומפחית את טלטול המוצרים. בעת האריזה אתם רוצים להיות רגועים שהמוצר יגיע בשלמותו ליעדו ולכן לכלוך, אבק ורטיבות נמנעים בעת השימוש בקונדומים למשטים משום שהם עבים ובעלי חוזק כזה ששומר על הקרטונים. תוכלו לרכוש קונדומים למשטחים שונים עם עמידות בפני קרינות, מקדמי חיכוך גבוהים ותופים אנטי סטטיים. אנו בחברת "מוצרי אריזה" מתמחים באספקת מגוון מוצרים בתחום האריזה וההובלה: גלילי ניילון, סרטי הדבקה, קלקרים, קרטונים ועוד. לרשימה המלאה גלשו באתר.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם, התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.