סרטי קשירה

סרטי קשירה למכונה וסרטי קשירה ידניים באיכות ועמידות גבוהה תוכלו להשיג רק ב- Packaging Products! אם אתם מעוניינים לאגד מספר מוצרים בחוזקה ללא שום תזוזה במהלך השינוע שלהם, אנו נספק עבורכם סרטי קשירה חזקים אשר יספקו לכם מענה לצורך זה.

קליפסים לבנדים

טלפון להזמנות : 03-5465684

קליפסים לבנדים נחוצים בעת השימוש בסרט הקשירה הידני וזה הנמצא במכונה משום שמהדקים את סרט הקשירה וסוגרים אותו סביב המשטח, או המוצרים אותם קשרתם יחדיו. מדובר במוצר נלווה לסרטי הקשירה ולכן הוא מתאים למתיחה מקסימלית של סרט הקשירה והוא יבטיח את המוצרים מאוגדים יחדיו בעת שינועם עד הגעתם ליעד הרצוי. הקליפסים לא נשברים, נופלים או יוצאים ממקומם כך שברגע שהמוצרים מחוברים ביחד כך הם יישארו. אנו תמיד שמרנו ונמשיך לשמור על תודעת שירות גבוהה על מנת שכל לקוחותינו יהיו שבעי רצון מהמוצרים שיקבלו והוכחנו זאת בעבר. התקשרו עוד היום וקבלו מחירים ללא תחרות ואיכות ללא פשרות.

להצעות מחיר כדאיות ומשתלמות ולכל שאלה שעולה לכם, צרו קשר דרך האתר והטלפון.

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

קלקרים

פקאגינג פרודקטס מספקת קלקרים בכל הגדלים והצורות לכל השימושים הנפוצים אשר עושים בקלקר: מלוחות ועד תפזורת בגדלים שונים.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684

נילון לאריזה פצפץ

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של ניילונים לאריזה, למוסדות ולתעשייה החל ניילון פצפץ וכלה בניילון אנטי סטטי , ברשותנו יכולת לספק עבורך גלילי ניילון במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את הניילון מהיום למחר.

שקיות

פקאגינג פרודוקטס מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

סרטי הדבקה

אנו ב Packaging Products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.לשם קבלת מידע נוסף והזמנת סרטי הדבקה ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.