סרטי קשירה

סרטי קשירה למכונה וסרטי קשירה ידניים באיכות ועמידות גבוהה תוכלו להשיג רק ב- Packaging Products! אם אתם מעוניינים לאגד מספר מוצרים בחוזקה ללא שום תזוזה במהלך השינוע שלהם, אנו נספק עבורכם סרטי קשירה חזקים אשר יספקו לכם מענה לצורך זה.

עגלה לסרטי קשירה

טלפון להזמנות : 03-5465684

עגלה לסרטי קשירה הוא מוצר שמכיל בתוכו את כל הכלים הדרושים על מנת לקשור באופן ידני את המוצר המבוקש. העגלה מכילה :מותחן, קליפסים, צבת, סרט קשירה ותוף לסרט הקשירה. מדובר במוצר שמקבץ את כל הכלים הנחוצים במקום אחד על מנת שתוכלו לקשור בעזרת סרט הקשירה את המוצרים הדרושים. סרט הקשירה נמצא בתוך תוף, מה שהופך את השימוש לקל ונוח יותר. בעגלה לסרטי הקשירה יש מקום להנחת כל הכלים שאיתם תעבדו. חברות תעשייתיות רבות משתמשות בעגלה לסרטי קשירה כחלק מהתפקוד התקין של העסק בכדי לייעל את העבודה במחסן או בכל מקום אחר. עגלה לסרטי קשירה קומפלט ( צבת, מותחן, קליפסים לסרט קשירה ותוף )

דרכי יצירת הקשר: דרך האתר ב"צור קשר" או דרך מס' הטלפון 03-5465684

  חזרה ל -   


גלריית תמונות

מאמרים

נייר דבק

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת נייר דבק לחברות ולתעשייה מכל הסוגים ובכל הגדלים והרוחב הדרוש כולל נייר דבק לחום, ניתן לקבל את רוב המוצרים בהספקה מידית מהיום למחר.

קרטונים

חברת פקאגינג פרודוקטס מספקת קרטונים בכל הסוגים והעובי לתעשייה ולמוסדות, אנו יכולים לספק לרוב מהיום למחר את כל סוגי הקרטון ברוב הגדלים והעובי הדרוש ללקוח.

אריזה

בכל הנוגע לאריזה, Packaging Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים.

מוצרי אריזה, חומרי אריזה - מאמרים

פקאגינג פרודוקט מספר עבורכם מאמרים בנושא חומרי אריזה מוצרי אריזה, כמו כן תוכלו למצאו אותנו בטלפון לקבל מידע נוסף

ניילון נצמד, סטרץ

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע.

מעטפות שילוח

בחברת פקאגינג פרודקטס ניתן למצוא מגוון רחב של מעטפות שילוח מסוגים שונים המיועדים למטרות השונות, ובמגוון גדלים לבחירתכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו 03-5465684