אריזה - טלפון להזמנות : 03-5465684

בכל הנוגע לאריזה, packing Products היא המקום המתאים עבורך. בין מוצרינו תוכלו למצוא קרטונים במגוון סוגים, שקיות, סרטי קשירה והדבקה, ציוד נלווה כמו אקדחים לסרטי הדבקה, מלחם שולחני לשקיות, קלקרים ועוד מוצרים רבים טובים אחרים. בין אם מדובר במעבר דירה, אריזה לתעשייה, למחסן ולשימושים רבים אחרים אנחנו נספק עבורך מוצרים שיתנו לך את המענה המתאים.


להזמנת מוצרי אריזה ולכל שאלה נוספת אחרת, התקשרו לטלפון: 03-5465684.

אריזה היא תחום רחב וקיימים עשרות מוצרים בהם אנו משתמשים יום ביומו. לכל מוצר שימוש וייעוד שונה, כעת נסקור באופן קצר את המוצרים העיקריים והשימושיים ביותר שקיימים בתחום האריזה אשר את כל אחד מהם תוכלו לרכוש אצלנו בכמות ואיכות ללא פשרות:


שקיות אריזה: קיים מגוון רחב של שקיות החל משקיות פצפץ עם פס, שקיות ניילון, שקיות פס סגור ועד שקיות פקינגליסט. במהלך האריזה אתם עשויים להיתקל במוצרים שבירים, עדינים או מוצרי אלקטרוניקה שונים ולכן, בשביל זה תוכלו להשתמש בשקיות פצפץ עם פס, אנטי סטטי או שקיות פס סגור. כמו כן שקיות ניילון בועות למוצרים עדינים שהבועות מאפשרות שמירה עליהם ושקיות רגילות לשימוש יומיומי.


קלקרים: קלקרים הם מוצר קל ולא מוסיפים רבות למשקל המוצר עצמו, מבודדים מפני חום וקור, הגנה מפני זעזועים, הגנה למוצרי אלקטרוניקה, מילוי קריות(פופים) ועוד. תכונות אלה הן רק חלק מהתכונות שהופכות את הקלקר למוצר הכרחי ובלתי ניתן לוויתור. בנוסף קיימים פתיתי קלקר אשר ניתנים לאחסון בכל אריזה של מוצר וכך מאפשרים לו הגנה מקסימלית בעת שינוע, רעידות ותזוזות זאת משום שהמוצר מוקף במספר רב של פתיתי קלקר.


קרטונים: מדובר באחד מהאמצעים הנחוצים והעיקריים ביותר באריזה. ישנם קרטונים רבים החל מקופסאות קרטון, גלילי קרטון, אריזות קרטון ועד לקרטונים למעבר דירה. הקרטונים קיימים בגדלים שונים ואצלנו תוכלו לבחור מבין המגוון הרחב שקיים אצלנו בכדי להתאים את הקרטון למוצרים אשר תארזו בהם. בקרטון גלי תוכלו להשתמש לפריסה על משטח רחב להגנה, הגנה על פינות חדשות בבנייה של בית חדש לדוגמא ועוד.


נייר דבק: נייר דבק הוא גם בין האמצעים השכיחים ביותר שקיימים בתחום האריזה על מנת לסגור את הקרטונים בצורה מלאה ובכך למנוע מאבק, לכלוך ומים לחדור פנימה. קיים מגוון רחב של ניירות דבק: עמידים בחום, להגנה על קירות, צביעת קירות, להדבקה על משטח חלק ומעט גס ועוד.


ניילון נצמד, סטרץ: ניילון נצמד, סטרץ למפעלים לעיטוף משטחים וסחורה על מנת שהסחורה תהפוך מקשה אחת וכך תשמר אחידה בעת השינוע. מדובר במוצר העשוי מפוליאתילן בעובי המשתנה לפי דרישתכם. אצלנו תוכלו למצוא ניילון נצמד תעשייתי למכונות, ניילון נצמד ידני וגלילון סטרץ קומפקטי לעיטוף מוצרים.


ב-Packaging Products תוכלו למצוא מגוון מוצרים הכרחיים וחשובים לאריזה, המוצרים לעיל הם רק חלק מהמוצרים הטובים והאיכותיים אשר תוכלו למצוא אצלנו. התקשרו אלינו עוד היום והפכו את מלאכת האריזה במפעל או במחסן שלכם לנוחה ובטיחותית על ידי שימוש בחומרים באיכות ללא התפשרות על איכות.


להזמנות, התקשרו עכשיו: 03-5465684.


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד