ניילון נצמד, סטרץ - טלפון להזמנות : 03-5465684

Packaging Products תספק עבורכם ניילון נצמד (או סטרץ) לשימוש תעשייתי ופרטי בכמות ובאיכות ללא פשרות. אצלנו תוכלו לרכשו ניילון נצמד לעיטוף משטחים גדולים, קרטונים ואריזות מסוימות על מנת לשמור עליהם במהלך השינוע. אל תתפשרו על איכות, ניילון נצמד באיכות גבוהה יבטיח שינוע בטוח ונזקים מיותרים שעלולים לקרות לציוד יקר הערך שלכם במחסן או המפעל. חברת "מוצרי אריזה" מספקת מגוון מוצרים רבים לתעשייה בתחום האריזה. בין מוצרינו הרבים תוכלו למצוא: קלקרים, קרטונים, סרטי קשירה, גלילי ניילון, נייר דבק, ניילון למשטחים לרבות ניילון נצמד.

 טלפון ליצירת קשר: 03-5465684


כחלק מתהליך האריזה, רוב המוצרים שנמצאים במחסן או במפעל נמצאים באחסון או שמשונעים למקומות שונים בארץ ובחו"ל. על מנת להעביר כמה אריזות או קרטונים יחד יש ללפף על ניילון נצמד איכותי את כל האריזות על המשטח עד שהופכים מקשה אחת. אצלנו, תוכלו לרכוש ניילון נצמד עשוי פוליאתילן בעובי וגדלים שונים בהתאם לדרישה האישית שלכם.


בPackaging Products מאמינים כי הלקוח צריך לקבל את הטוב ביותר. לכן אנו מעמידים לרשותו מגוון מוצרים אשר יתנו לו מענה לכל דרישותיו. ברשותנו ניילון נצמד למכונה, כך שאם ברשותכם מכונה מיוחדת לעיטוף משטחים תוכלו לרכוש אצלנו מוצר באיכות ללא פשרות וליהנות מליפוף הדוק ועמיד של הניילון ואת ההוכחה לכך ניתן לראות בשטח. עוד תוכלו לרכוש ניילון נצמד ידני, גלילון סטרץ לשימוש ידני. הגלילון הוא קומפקטי ולכן מהווה כלי עבודה פשוט וקל לתפעול, כך שכל עובד במפעל יוכל לתפעל אותו.

יתרונות נוספים של הניילון הנצמד הם שיחד עם היכולת לאגד מספר פריטים, ניתן ללפף אותו ככה שימנע מאבק, לחות ולכלוך לחדור למוצרים עצמם וקרטון המוצר עצמו נשאר נקי. בחברת "מוצרי אריזה" תוכלו לרכשו ניילון בצבעים לבן וכחול, בגדלים של 15 עד 35 מיקרון ובעובי של 50 ס"מ בהתאם להזמנה הפרטית שלכם. הניילונים הנצמדים של חברתנו בעלי כושר מתיחה שונים החל מ150% ועד 350% כך שבהתאם לרמת החוזק שתרצו להשיג כך נתאים לכם את המוצר הספציפי.


אל תהססו ואל תתפשרו על איכות! רכשו ניילון נצמד בעל כושר מתיחה חזק בPacking Products המתאים ביותר לאריזה בעסק, במחסן או במפעל שלכם.


התקשרו עוד היום לייעוץ ורכישת ניילון נצמד: 03-5465684, או צרו עמנו קשר דרך האתר ב"צור קשר".


התקשרו עכשיו להזמנת ניילון נצמד, סטרץ לעיטוף ידני או למכונה בכמות ובאיכות ללא פשרות.


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד