סרטי הדבקה מודפסים הינם סרטי הדבקה שמתאפשרת עליהם הדפסה של תמונה ו/או טקסט למטרות שונות כגון – מיתוג לוגו חברה, שיווק מוצרים, הזמנות לשימושים פרטיים וכדומה. - טלפון להזמנות : 03-5465684

לוגו המודפס על גבי סרטי הדבקה מודפסים, הוא במה נוספת ומוכחת כמוצלחת לשיווק ופרסום עסקים וחברות שונות וכלי נפלא למשוך לקוחות נוספים לפיתוח וגדילת העסק. סרטי הדבקה מודפסים תורמים גם לתחושת איכות המוצרים הארוזים, למשל, המגיעים אל הלקוח ובכך מגדילים את שביעות רצונו וסיכויו לחזור אל החברה שנית ואף בליווי לקוח חדש.

עסקים וחברות שונות, נדרשים לשימושים וצריכה שונה של סרטי ההדבקה מודפסים, ועל כן יש ברשותנו מספר סוגים של סרטי הדבקה מודפסים, המשרתים בהתאמה מטרות שונות של שימוש בסרטי הדבקה, לצרכים מגוונים ונרחבים.

להלן סוגי סרטי ההדבקה הידועים ביותר באיכותם הגבוהה, עמידותם, חוזקם, ואיכות ההדפסה עליהם:

סרט הדבקה PP

זהו סרט הדבקה, המיוצר מחומר הפוליפרופילן, שהינו חומר חזק ועמיד מול חומצות וממיסים למיניהם ועל כן סרט הדבקה מסוג זה יכול להיות בעל רמות חוזק וגדלים שונים, ומאפשר הדפסה נקייה ומדויקת. בשל חוזק הדבק, סרטים מסוג זה משמשים בעיקר לצרכי אריזה וכדומה.

סרטי הדבקה PVC

סרטי הדבקה מסוג זה עשויים מחומר הכלוריד, הידוע בהצמדות חלקה וחזקה על החומר עליו הודבק. סרטי הדבקה PVC הינם מיוצרים בצבעים שונים, הם עבים במיוחד, עמידים מאוד גם בפני נזקי מזג האוויר וטמפרטורות שונות ומאפשרים הדפסה חזקה ועמידה.

סרט הדבקה דמויי PVC

ישנו סוג נוסף של סרט הדבקה דמויי PVC, העשוי מחומר אקרילי הייחודי בשמירה על רטיבות הדבק ובכך בחוסר החלשות ההדבקה, כך שההדבקה הינה טובה ואיכותית.

אז אפשר לרכוש סתם סרטי הדבקה או סרטי הדבקה מודפסים. ההבדל הוא רק בונוס הקיים לטובת סרטי הדפסה מודפסים, שכן נוסף על תפקידם הטבעי לארוז, לאגד ולהגן על המוצרים, סרט הדבקה מודפס מעניק בנוסף במת שיווק נרחבת לכל החברות הגדולות והמתפתחות, ונוסף על פרסום העסק הינו גם ממתג את העסק כאחד רציני ואיכותי.

נשמח להציע עבורכן מגוון אפשרויות הדפסה על סרטי ההדבקה האיכותיים והמתאימים ביותר לקידום העסק שלך.


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד