סרטי הדבקה - טלפון להזמנות : 03-5465684

פקאגינג פרודוקט מספקת מגוון רחב של סרטי הדבקה עם לוגו ובלי לוגו במגוון רחב של סוגים וחוזקים שונים לכל סוגי העסקים לפי צורכיהם, ניתן לקבל את כל סוגי הסרטים בהספקה מהירה.

 לשם קבלת מידע נוסף ולהזמנות ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.

אם תסתכלו מסביבכם תראו שסרטי ההדבקה מלווים אותנו בכל מיני מקומות במהלך היום. כולנו עושים שימוש בסרט הדבקה בין אם אנו עובדים במשרד אז אנו מדביקים בעזרת הסלוטייפ ניירות ובין אם אנו שיפוצניקים אנו שמים סרט הדבקה על החלונות והרהיטים בעת שאנו צובעים.

לכן, עקב השימוש הרב בסרטי הדבקה בחיי היומיום שלנו נוצרו סרטי הדבקה ייעודיים לכל פעולה ומטרה אשר באים לענות על הצרכים הנדרשים בעת העבודה כמו חוזק בפני קריעה, עמידות בטמפרטורות חומרים שונים וכדומה, ובאותה מידה כאשר יש צורך להסירם הם אינם משאירים שאריות דבק על המשטח. ניתן להזמין כמעט על כל סרטי ההדבקה השונים כיתוב מודפס עליהם עם לוגו של החברה בצבעים שונים של הדבק ושל ההדפס.

אנו משווקים סוגים שונים של דבקים והנה חלק מהם:


סרט הדבקה פוליפרופילן- או כפי שכולנו מכירים אותו כמסקניגטייפ, זה שעשינו בו שימוש במלחמת המפרץ, סרט הדבקה זה יעיל במיוחד להדבקת ניילון ועל מוצרי פלסטיקה ונקשר אליהם בצורה טובה במיוחד. כמו כן הוא מתאפיין בחוזק ובהיצמדות טובה ביותר.

סרט הדבקה דו צדדי- קטגוריה זו של סרטי הדבקה מיועדת בעיקר לשם הדבקת דברים אשר לא מעוניינים שיראו את הדבק אשר מדביק אותם לכן אם אתם מעוניינים להדביק מתלה על הקיר, תמונה, או כל דבר אחר שתחפצו בצורה נקייה מבלי שיראו את סרט ההדבקה זהו הדבק עבורכם.
סרט הדבקה לצילום- כל משרד כיום עושה שימוש במכונת צילום, לעיתים ישנו צורך לאחד בין שני גזרי נייר ולצלם אותו יחד לשם כך נועד דבק סלוטייפ אשר אינו נקלט במכונת הצילום ואינו נראה בדף התוצאה.


סרט הדבקה pvc- משמשים לסגירת קרטונים עקב חוזקם הרב ואף משמשים לכיסוי משקופים וחלונות בעת צביעה. בזכות העמידות בפני משקל וקריעה משתמשים בהם בענף הבניה והתעשייה. סרט הדבקה pvc עמיד בטמפרטורות קיצוניות ותנאים קשים אשר לא פוגמים ביכולת ההדבקה שלו ולכן הוא נחשב לסרט הדבקה מוצלח ואמין שרבים מעדיפים להשתמש בו.

אנו ב packaging-products מספקים מגוון רחב של סרטי הדבקה לכל התחומים והיעודים.
לשם קבלת מידע נוסף ולהזמנות ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5465684.


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד