קלקר - טלפון להזמנות : 03-5465684

חברת פקאגינג פרודוקט מספקת מוצרי קלקרים שונים בכל מיני גדלים וצורות לתעשייה ולספקים, אנו מספקים לוחות קלקר וקלקר בפתיתים מכל הסוגים: קלקר אנטי סטטי, קלקר ירוק מתכלה ועוד. ניתן לספק את רוב מוצרי הקלקר בהספקה מיידית של היום למחר.

הקלקר או בשמו השני פוליסטירן הינו חומר מוקצף אשר מיוצר באופן מסחרי מנפט. עיקר שימושו של הקלקר הוא בהגנה על מוצרים מפני פגיעות וטלטולים בעת שיווקם מהמפעל אל החנות ומהחנות ועד שהלקוח מגיע עם המוצר הביתה. עקב יכולת העיצוב הגבוהה שניתן לעשות בקלקר ניתן לבנות עבור כל מוצר תבנית אשר תעטוף אותו בצורה מלאה ותגן עליו בעת הכנסתו לקרטון אשר ישלים את ההגנה על המוצר הסופי. הקלקר הוא זול קל לעיבוד ועל כן השימוש בו הוא נפוץ ורחב בתעשייה.


ניתן להזמין את כל סוגי הקלקרים בצורות השונות בטלפון 03-5465684.


הקלקר משמש אותנו גם כחומר מבודד. בעת בניית קירות גבס ניתן למצוא אותו בצורת לוחות כחומר מבודד מרעש ומטמפרטורה אשר יוצר חוצץ בין לוחות הגבס בדיוק כפי שהוא משמש אותנו בצידניות ובג`ריקנים לשתייה. הקלקר נפוץ גם בענף הבניה הקלה כאשר הוא משמש כחומר מילוי ובידוד לקירות הפאנל שעטופים לוח קלקר משני צדדיו במעטפת פח שמקנה ללוח עמידות וחוזק לאורך שנים. הקלקר עמיד לאורך עשרות שנים ואינו מושפע מרטיבות, אינו מהווה בעיה בריאותית (בשונה מחומרים כמו אסבסט) ואינו ניזוק מחרקים ומזיקים אחרים תכונות האופייניות לעץ ולשבבי הנייר, מאפיינים אלו הביאו לכך שלוחות קלקר הפכו להיות מוצר מבוקש לצורך בידוד מפני מים ובידוד תרמי בענף הבנייה, בנוסף גם המשקל הקל והעבודה היחסית קלה להרכבתו תרמו לכך שהוא יהיה מוצר בסיסי בתחום הבידוד בענף הבנייה.


הקלקרים הורודים הם אנטי סטטיים ומשמשים באריזות להגנה על מוצרי אלקטרוניקה וקוסמטיקה בכדי שהפריטים הקטנים שנמצאים בתוך הקרטון לא יפגעו אחד בשני בעת ההובלה ולא יגרם להם נזק. יתרון בולט של הקלקר הוא הקלות שלו ועל כן אינו מוסיף למשקל האריזות כמעט ועוטף בצורה מושלמת את המוצר מכל צדדיו.


עקב כך שהקלקר מיוצר מנפט ואינו מתכלה בקלות הומצא לאחרונה קלקר ירוק אשר שומר על איכות הסביבה ואף מתקלה במהירות.


לקבלת מיידע וייעוץ לגבי כל סוגי הקלקרים בצורותיהם השונות בטלפון 03-5465684.


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד