שקיות - טלפון להזמנות : 03-5465684

פקאגינג פרודוקט מספקת מגוון רחב של שקיות לעסקים, למוסדות ולתעשייה החל משקיות גופיה וכלה בשקיות אנטי סטטי ופצפץ, ברשותנו יכולת לספק עבור ך שריות במגוון גדלים וכמויות לפי הצורך, לרוב נוכל לספק עבורך את השקיות מהיום למחר.


להזמנות שקיות ולקבלת ייעוץ לגבי ייעוד השימוש והתאמה ללקוח, ניתן ליצור קשר בטלפון : 03-5465684


סוגי השקיות הזמינים במלאי (לרוב):


שקית ניילון- שקית הניילון אשר מוכרת לכולנו מהמרכולים ומשאר החנויות בשוק נפוצה במגוון רחב של צבעים וגדלים עשויה מפוליאתילן ובעלת עמידות גבוהה בפני משקל.
שקיות עם פס סגירה- שקית אשר יכולה להיסגר בצורה הרמטית על תכולתה שלא תתלכלך או תתבלה, משמשת לשמירת על חפצים שלא יפלו ממנה ועל שמירת טריות של מוצרי מזון.
שקיות פצפץ- שקית פצפץ מיועדת לשמירה על מוצרים קטנים ועדינים מפני פגיעות ושברים. מגנה בעיקר על מוצרים יקרי ערך ועדינים
שקיות אנטי סטטיות- שקיות העשויות לרוב מניילון ורוד אשר עמיד בחשמל סטטי ואינו מאפשר חדירה של חשמל זה אל תוך השקית. בכך השקית מגנה על המוצר אשר נמצא בתוכה מפני פגיעת החשמל הסטטי במעגלי חשמל עדינים אשר רגישים אליו.
שקיות פקינגליסט- שקית זו מיועדת להדבקה על ארגזים ומשטחים שונים וניתנת לסגירה הרמטית. מיועדת בעיקר לצורך הכנסת מסמכי שילוח, חשבוניות והוראות אשר מוצמדות לפריט בעת העברתו ממקום למקום על גבי המשטח או החבילה. שקית זו מבטיחה את הגעת הניירת ללקוח מבלי שאף אחד יפתח את השקית כי לצורך פתיחת השקית יש לקרוע אותה כך בעצם מובטח שהמסמכים יגיעו לייעדם.

להזמנות שקיות ולקבלת ייעוץ לגבי ייעוד השימוש והתאמה ללקוח, ניתן ליצור קשר בטלפון : 03-5465684

שקית הניילון הומצאה בשוודיה בשנת על ידי מהנדס שוודי שפיתח אותה עבור חברת אריזה בשוודיה בשנת 1965. מאז ועד היום שקית הניילון משמשת לנשיאת מוצרים מחנויות, שקית הניילון היא בעלת כושר נשיאה גבוהה, הן במשקל והן בקיבול ביחס לגודלה ולמשקלה כאשר היא איננה בשימוש. גם כאשר אנו מוציאים ממנה את אשר קנינו יש לשקית זו שימושים שונים בתוך הבית: לאריזה, לאשפה ועוד.


מה אנו מציעים

ניילון נצמד (סטרץ')

כל מפעל, מחפש חברה שתספק לו ניילון נצמד בכמות גדולה? זקוק לניילון נצמד בכמה גדלים? אין שום בעיה! Packaging Products תשמח לעמוד לרשתך ולספק עבורך סטרץ לעיטוף משטחים, ניילון לאריזה ואפילו ניילון נצמד ידני ועוד מגוון סוגים נפלאים וטובים של ניילון נצמד.

קרא עוד

מעטפות שילוח מרופדות

חברת פקאגינג פרודקטס מתמחה בייבוא מעטפות השילוח מסוגים וגדלים שונים המיוצרות בחברה הגדולה והטובה בעולם.

קרא עוד

סרטי הדבקה

מחפש סרטי הדבקה איכותיים עמידים וחזקים? מעוניין לרכוש כמות גדולה? אנו נספק עבורך סרטי הדבקה, מסקינגטייפ, מסוגים שונים ואיכויות שונות, הכל בהתאם לרמת החוזק והעמידות אותה תבחר. אנו המקום המתאים ביותר עבורך לרכישת סרטי הדבקה בכמות ובאיכות ללא פשרות!

קרא עוד